نقش زیرساخت‌های فن‌آوری اطلاعات در زندگی از دیدگاه آیت‌الله رازینی

آیت‌الله علی رازینی در دیداری صمیمی با اهالی درگزین با تاکید بر نقش زیرساخت‌ها و فن‌آوری‌های ارتباطی از ضعف‌ها و مشکلات آن در شهرستان‌های رزن و درگزین و سردرود سخن گفت.

آیت‌الله رازینی در حاشیه این دیدار به خبرنگاران گفت: امروز نقش زیرساخت‌ها و فن‌آوری‌های ارتباطی اهمیت بسیار زیادی در توسعه ارتباطات و گسترش رفاه عمومی دارد که نباید از آن غافل شد.

وی افزود: عدم وجود زیرساخت‌های ارتباطی مانند اینترنت پرسرعت 4G برای روستاها و مناطق‌ کوچک‌تر بسیاری از اقدامات اداری و خدماتی را در این مناطق با مشکل مواجه شده است.

این استاد دانشگاه ادامه داد: وجود اینترنت پرسرعت می‌تواند دسترسی به خدمات ادارات و سازمان‌ها را نیز سرعت ببخشد و از سختی‌های مردم بکاهد.

آیت‌الله رازینی تاکید کرد: برای افزایش سرعت اینترنت در رزن، درگزین، دمق و روستاهای آن باید دکل‌های ارتباطی را نوسازی کرد زیرا این دکل‌ها بسیار کهنه شده‌اند و بیش از این پاسخگوی نیاز مردم نیستند.

وی تصریح کرد: وجود شبکه‌های ارتباطی گسترده در مناطق کوچک باید در راستای بهبود کیفیت زندگی مردم انجام شود که به نظر می‌رسد تا کنون به دلیل مشکلات مدیریتی به مرحله مطلوب نرسیده است.